התהליך של בחירת חברת תמלול הוא תהליך שלפעמים אורך זמן מה, רוב האנשים לא בוחרים חברה וישר פונים לאדם הראשון שאותו הם רואים, אך זהו אינו הדבר הנכון, כאשר אנו בוחרים חברת תמלול חשוב לדעת מה הניסיון של חברה זו, האם ההקלטות עוברות מספר הגהות לפני שהן נשלחות ללקוח בקובץ, כיצד ההקלטות נשלחות והאם הן נשלחות בקובץ על פי פורמט של בית המשפט, האם מצורף תצהיר משפטי, ועוד.
בחברת B.T כל הקלטה עוברת מספר הגהות לפני שהיא מועברת בכתב ללקוח, חשוב מאוד גם לדעת שבחברתנו ניסיון רב למתמללים אשר עובדים על ההקלטות, המתמללים שלנו מיומנים בכל סוגי ההקלטות ועיקר התמלול שלנו הינו תמלול משפטי, המתמללים עוברים הסבר מקיף לפני שהם ניגשים לכל הקלטה.
חשוב לדעת שכל הקלטה היא שונה וצריך לדעת כיצד לגשת להקלטה לפני שמתחילים לתמלל אותה, חשוב לדעת מי הדוברים בהקלטה, מה הרקע של ההקלטה, מה הסיפור שעומד מאחורי ההקלטה, לכן אנו משתדלים לתחקר את הלקוח לפני שאנחנו מתחילים לעבוד על ההקלטה שלו.
חברת B.T מבצעת סוגים רבים של הקלטות ולכן אנו קצת יותר מתמצאים במה צריך להיות בכל הקלטה, כל לקוח מקבל מאתנו פורמט מסודר של תמלול אשר עוזר ללקוח להבין את התמלול וגם לאדם שצריך לקבל אותו בסופו, הפורמט שלנו מסודר על פי מספרי שורות, רווח מתאים ופונט קריא. חשוב מאוד להשתמש בפורמט זה על מנת להביא ללקוח את התמלול הטוב ביותר ועל מנת שהכתב יהיה ברור ומובן.
התהליך של בחירת חברת תמלול צריך להיות מסודר ומומלץ לבדוק מספר חברות ואף לקבל הצעות מחיר שונות ממספר חברות.