שירות תמלול הקלטות פרטי כולל בתוכו מגוון רב של סוגי הקלטות:

  • הקלטות מתוך שיחות טלפון.
  • הקלטות סמויות.
  • הקלטות ספרי חיים.
  • הקלטות פגישות אישיות.

שירות תמלול זהנפוץ בקרב אנשים פרטיים רבים, תמלול שיחות טלפוון הינו סוג תמלול הנפוץ במיוחד בקרב אנשים, רוב האנשים כיום מקליטים את שיחותיהם בפלאפון באופן אוטומטי מה שהופך את זה כנוח עבורם לנהל שייח בטלפון ולשלוח אותו לאחר מכן לתמלול – חשוב לזכור שיחת טלפון יכולה גם היא להיות עדות בבית המשפט!

תמלול שיחות טלפון
חברת B.T מתמחה במתן שירות תמלול של שיחות טלפון, רוב האנשים משתמשים במקליט אוטומטי במכשירם האישי אשר הופך את ההקלטה לאיכותית וטובה, ההקלטות הללו יכולות לשמש כראיה בבית המשפט ולכן כדאי להשתמש בשירותי תמלול על מנת לתמלל שיחות טלפון, אנו מבצעים מספר הגהות על מנת להגיע לרמת תמלול הגבוהה ביותר!
​​​​​​​
מתעניינים בתמלול שיחות?
באפשרותכם להעביר את הקבצים שברשותכם דרך שליחת קבצים או צרו קשר בפלאפון 054-6615016 לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

תמלול פרטי הכולל בתוכו תמלול שיחות טלפון, תמלול זה הינו תמלול פרטי, כל אדם כיום דואג להקליט את השיחות שלו בטלפון באופן אוטומטי ולכן זה מקל מאוד על הליך ההקלטה, תמלול זה הינו תמלול שמתבצע בצורה איכותית במיוחד בעיקר בזכות איכויות הקלטה טובות אשר מתבצעות על ידי מכשיר הטלפון בעל סינון רעשים באופן אוטומטי. אנו דואגים להוציא לכם את התמלול הטוב ביותר והאיכותי ביותר בעזרת השמעה חוזרת של הקבצים, במידה והינכם צריכים תמלול שיחות טלפון לבית משפט אנו נותנים לכם גם תצהיר לבית המשפט ובכך מאפשרים לכם להגיש את התמלול הזה לבית המשפט.